Dr. Fauci i Institutit Amerikan te Shendetit: Marr 1gr Vitamine C

Dr. Anthony Fauci i Institutit Amerikan te Shendetit deklaron: Marr 1000 mg ne dite Vitamine C Zyrtari i larte i…

4 armë të kombinuara kundër virusit kinez dhe çdo infeksioni tjetër jetëkërcënues

4 armë të kombinuara kundër virusit kinez dhe çdo infeksioni tjetër jetëkërcënues Ky eshte momenti kur edhe njehere, edhe njehere…

Dr. Oz: Çaji i xhenxhefilit në vend të Naproxen-it, për dhimbjet e kyçeve

Dr. Oz: Çaj gjethe papaja në vend të Naproxen-it, për artritet Kirurgu kardio-torakal, doktori i famshëm amerikan, me origjinë turke,…

Mushti i zjarrit- vaksina natyrore antigrip

Mushti i zjarrit- vaksina natyrore antigrip Nje recete antigrip e herbalistes amerikane Rosemary Gladstar Kjo eshte nje uthull bimore qe…

Të luash me zjarrin e inflamacionit….

Të luash me zjarrin e inflamacionit…. Inflamacioni luan një rol kryesor në shërim, por kur ai vazhdon dhe bëhet i…

Superterapi/ Fronti Natyror për t’u mbrojtur nga infektimi me koronavirusin me kompani

SUPERTERAPI Fronti Natyror për t’u mbrojtur nga infektimi me koronavirusin me kompani  1 DJEGESET: Le te deshmojme se jemi qepe-ngrenes,…

Njerëzit që hanë speca djegës, mund të rrojnë më gjatë

Njerëzit që hanë speca djegës, mund të rrojnë më gjatë Njerëzit që hanë speca të kuq të nxehtë mund të…

Menaxhimi i mbetjeve të ngurta, Shqipëria pjesë e platformës dixhitale

Menaxhimi i mbetjeve të ngurta, Shqipëria pjesë e platformës dixhitale Projekti do të ofrojë mundesinë e krijimit të vendeve të…

Do të shkosh të diagnostikohesh? Ja si të mbrohesh nga rrezatimi kanceroz i pajisjeve diagnostike!

Do të shkosh të diagnostikohesh? Ja si të mbrohesh nga rrezatimi kanceroz i pajisjeve diagnostike!  Të dashur lexues! Ne e dimë…

Lëkundet pushteti i qumështit, as kockat nuk i mbron, madje…

Lëkundet pushteti i qumështit, as kockat nuk i mbron, madje… Epidemiologu Berrino: Reklamat e qumështit si parandalues i thyerjes së…